Щиро вдячні за відвідування

нашого сайту!

   Найперша школа була побудована односельцями с. Володимирівка в 1910р. Ця будівля стоїть і понині. На території заводу школа була збудована трохи пізніше і розташовувалася там, де зараз знаходиться ринок і будинок №8 по вул. Проценка. Згідно збереженої інформації в 1935р. директором школи був Галабурда Федір Никифорович.

   У суворі роки ВВв учні зайняли місця біля верстатів батьків і братів , що пішли на фронт, працювали на колгоспних полях, доглядали за пораненими. А в будівлі школи німецькі окупанти розмістили свої казарми.

   У 1943р., при відступі, фашисти спалили будівлю нашої школи. Тому навчання почалося у приміщенні, де зараз розташована ощадкаса на першому поверсі. Не було підручників, паперу, але учні вперто оволодівали знаннями.

   Організатором і директором школи в той час була Марія Федорівна Камінська.

   У 1944р. був демобілізований з Радянської Армії по інвалідності її чоловік, офіцер Олександр Костянтинович

Невінський. Він був призначений директором Ворошиловської середньої школи Ольгинського р-ну  Сталінської обл.

   А з 1948р.  під школу було обладнано іншу будівлю. Нині це житловий будинок №26 по вул. Комсомольська. Місця для всіх учнів не вистачало в класах, тому школярі сиділи по троє за партами. Поряд з новоствореною школою розташовувся спортмайданчик, де учні щоранку робили зарядку перед початком нового навчального дня.

  У 1958р. була збудована нова триповерхова школа. У школі були фізичний, хімічний, біологічний, військовий кабінети й невелика піонерська кімната. У приміщенні гаража працювала шкільна майстерня з обробки дерева і  металу. Школа мала стару вантажну автомашину для її вивчення. А потім радіоприймач програвач і телевізор. Навколо цієї школи був посаджений сад, зробили спортивну та географічну майданчики. У школі були організовані спортивний та хорові колективи. А в 1962р. було побудовано ще одну будівлю.

  1 вересня 1984р. почалося навчання в новій Володимирівській загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів №1.