Щиро вдячні за відвідування

нашого сайту!

 

 

Моя автобіографія, або коротко про головне:

 

    Свої дитячі та юнацькі роки провела у металургійному містечку Єнакієве. Саме цей край став тим затишним куточком на Землі, де й досі відчуваєш батькіську любов і підтримку друзів.  Освітня гілка мого життя пройшла крізь Шахтарське педагогічне училище та Донецький Національний університет. Зараз життя закинуло мене до затишного селища Володимирівка, де я працюю в школі, щоб виховувати, навчати, та розвивати підростаюче покоління учнів. 

Моє кредо:

 Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина –  неповторна.

                                                                                     В. Сухомлинський

Мої захоплення:

  Я обожнюю скрізь і всюди робити все творчо. Саме тому використовую творчий підхід не тільки у розвитку своїх вихованців, а й творчо розвиваюсь сама. У вільний час я займаюсь вишивкою та іншими видами декоративно-ужиткового мистецтва.

Я - педагог:

Два людських винаходи можна вважати найтяжчими: мистецтво керування і мистецтво виховання.

 

                                                                                                      І.Кант

    Як педагог-організатор я працюю в школі третій рік. За час роботи в школі згуртувала учнівський колектив, намагаюся вміло організовувати дозвілля школярів, веду тісну співпрацю з адміністрацією школи, зокрема, із директором школи та заступником директора з навчально-виховної роботи, педагогічним колективом, з бібліотекарем, класними керівниками, психологом, залучаю учнів до участі в масових заходах.

 

  Враховуючи особливості учнівського колективу, спрямовую свою діяльність на розвиток власного «Я» кожного учня, розкриття та розвиток його здібностей, прагну допомогти кожній дитині знайти себе в колективі, самовизначитися. Цього можна досягти за умови тісної співпраці з органами самоврядування.

20.09.2018 р. у Володимирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 юні інспектори дорожнього руху провели цікавий квест з ПДР «Дорожня абетка». Діти початкових класів продемонстрували свої вміння знаходити правильне рішення в нестандартних ситуаціях, правильну їзду на велосипеді з використанням дорожніх знаків, а також знання з використання аптечки. В кінці заходу всі команди отримали подяку за активну участь.

Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=353821678492751&set=pcb.470527316775252&type=3&theater&ifg=1