Щиро вдячні за відвідування

нашого сайту!

 

 

Я,Грінченко Яна Володимирівна – практичний психолог Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,спеціаліст вищої категорії. Закінчила Донецький інститут соціальної освіти. В 2001 році розпочала свою трудову діяльність у школі.

Працюючи практичним психологом, зрозуміла, що найбільше щастя – отримувати в подарунок дитячі посмішки та радісні погляди їх батьків. Діти, підлітки, юнаки та дівчата  роблять свої перші кроки – часом невпевнено, часом з острахом перед непізнаним, новим, цікавим. Перед ними стоїть певна мета – досягнути бажаного, відчути свої сили, крокуючи до своєї мрії, зрозуміти навколишній світ і себе у ньому.

 Коло моїх професійних інтересів – адаптація дітей до закладу, розвиток пізнавальних психічних процесів у школярів, профілактична та просвітницька діяльність.

Тиждень психології РАДІСТЬ.ДРУЖБА.ДОБРО.

В рамках Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відмічається 10 жовтня, у Володимирівській ЗОШ І-ІІІ ст..№1 відбувся тиждень соціально-психологічної служби закладу. Девіз тижня - «Радість. Дружба. Добро».

Про психологічні цікавинки та значення психології у житті людини можна було дізнатися на шпальтах інформаційних стінгазет. Яскраві метелики з іменами учнів  на крильцях об’єднались у велике серце та прикрасили  фойє школи. На імпровізованій «стіні емоцій» учні ,батьки та педагоги залишили багато позитивних думок і висловлювань. Година спілкування «Радість і усмішка» в п’ятих класах, сприяла розкриттю в учнів духовно-моральних якостей, любові до людей, природи. Діти  створили павутинку дружби та подарували один одному багато компліментів. Практичний психолог Грінченко Я.В. провела незвичайні релаксаційні заходи з учнями під час уроків. Вони мали хвилинку розслаблення завдяки малюванню на золотому піску. Діти молодшої школи мали нагоду створити колаж «Місто дружби» свого класу та намалювали гарні портрети до виставки «Ми сміємося». Для учнів і педагогів на кожній перерві лунала музика, яка сприяла до руху або до релаксації під звуки природи.

 Всі заходи були спрямовані на підтримку позитивного настрою і подолання втоми на при кінці учбового тижня. Адже  психічне здоров’я - це стан благополуччя, при якому людина може реалізувати свій власний потенціал, справлятися зі звичайними життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також вносити вклад в життя своєї спільноти.

Заходи з попередження насилля в сім'ї та школі

Досягнення моїх учнів

Клименко Олексій - учень 11 класу

Призер районних олімпіад з педагогіки та психології (2011-2012рр.)

Переможець зональної олімпіади з педагогіки та психології

Переможець районної олімпіади з психології та педагогіки 2013 рік

Вірші учнів у стилі "сінкан" та "діаманте" увійшли до збірнику

открытка мультимедиа.pptx
Microsoft Power Point Presentation 267.2 KB
УДАЧНОГО ВАМ ДНЯ !.pptx
Microsoft Power Point Presentation 82.1 KB

Материалы семинара психологов 19.02.2014